SIOSTRY URSZULANKI UNII RZYMSKIEJ Wspólnota w LUBLINIE prosi o modlitwę za zmarłą swoją SIOSTRĘ MARIĘ BOGUSŁAWĘ /Mariannę Boksa/ od Niepokalanego Poczęcia N.M.P.
Opatrzona Sakramentami świętymizostała wezwana do Domu Ojcadnia 11 lutego 2021 r. o godz. 8.30w 78 roku życia i 52 roku ślubów zakonnych
LITURGIA POGRZEBOWA odbędzie się dnia 17.02.2021 r.
Różaniec o 11.30 w Kaplicy cmentarza przy ul. Lipowej w Lublinie
12.00 Eucharystia i złożenie do grobu

Ewangelia o wskrzeszeniu Łazarza pokazuje nam serce Jezusa, które przechodzi przez kolejne etapy spotkania z ludzkim cierpieniem. To ważne zwłaszcza w Wielkim Poście, bo uczymy się patrzeć na Boga nie jak na kogoś, kto działa automatycznie, lecz jak na Tego, który wchodzi w historię człowieka bardzo osobowo i bardzo głęboko. Jezus zna sytuację, zna ból sióstr, zna grób Łazarza, a jednak nie reaguje pośpiesznie; Jego odpowiedź dojrzewa w relacji i w prawdzie o miłości.

Proście Go, uniżajcie się wobec niezmierzonej potęgi Boga.
św. Aniela Merici