Zapraszamy Rodziców oraz członkow Rodzin naszych Sióstr, na kolejne spotkanie do Krakowa – Jezus Miłosierny oczekuje na Każdego.
Przyszłe spotkania będą miały stały termin - we wrześniu w każdy pierwszy piątek i potrwają do niedzieli. W tym roku wypada to w dniach od 5.09 – 7.09.2025 r.
Tradycyjnie rozpoczniemy spotkanie w piątek Nieszporami, w sobotę będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pojednania i Msza Święta wspólna w Bazylice Miłosierdzia Bożego o godzinie 15:20 (można się łączyć online). Wcześniej oczywiście Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zakończenie obiadem w niedzielę.
Zgłoszenia proszę kierować do 27.08.2025 r. do s. Haliny Filipek OSU
Nr. tel. 698 652 493 lub e-mail: s.hfi.osu@gmail.com
Serdecznie zapraszamy

Uroczystość Trójcy Świętej nie jest celebracją abstrakcyjnej nauki. Jest świętem Boga, który jest blisko, Boga, który jest relacją. Boga, który nie przestaje zapraszać człowieka do życia w miłości. I może właśnie tyle trzeba dziś powiedzieć: nie zdołamy ogarnąć Trójcy, ale możemy pozwolić, by Trójca ogarnęła nas.

W duchowej radości
przejdźmy przez to nasze krótkie życie.
św. Aniela Merici