logo
Aktualności

Zapraszamy na "Urszulańskie szlaki"

Malownicze położenie Polanicy Zdrój sprzyja spacerom i pieszym wędrówkom, również zimą. Zapraszamy studentki (zwłaszcza z akademików urszulańskich), absolwentki i inne zaprzyjaźnione z nami dziewczyny na wspólny wyjazd wypoczynkowy w urszulańskim, radosnym klimacie.

 

 

 

 

 

 

 

  • termin: 17- 19 stycznia, 2020r. 
  • rozpoczęcie:  17 stycznia,  o godz. 18:00 
  • zakończenie: 19 grudnia, ok. godz. 14:00
  • miejsce: klasztor Sióstr Urszulanek UR, POLANICA ZDRÓJ, ul. Fabryczna 8
  • zgłoszenia: dzwoniąc pod numer 728891144 lub pisząc na adres e-mail: 
    janakrogul@gmail.com lub stella@osu.pl  (termin zgłoszeń do 13 stycznia)
  • koszt pobytu: ofiara dowolna
  • Zabierz ze sobą wszystko, co potrzebne do pieszej wędrówki zimą☺
  • Weź Pismo święte
  • Przywieź coś do wspólnego stołu, na Agapę

Liczba miejsc ograniczona! 

„Urszulańskie szlaki”- to czas na bycie RAZEM- „INSIEME”-  z urszulankami i  ze św. Anielą Merici. ZAPRASZAMY!

Uroczystość Najświętszej Trójcy

Uroczystość Trójcy Świętej nie jest celebracją abstrakcyjnej nauki. Jest świętem Boga, który jest blisko, Boga, który jest relacją. Boga, który nie przestaje zapraszać człowieka do życia w miłości. I może właśnie tyle trzeba dziś powiedzieć: nie zdołamy ogarnąć Trójcy, ale możemy pozwolić, by Trójca ogarnęła nas.

Na dziś

Posłuszeństwo
jest w człowieku wielkim światłem,
które sprawia, że każdy czyn staje się dobry
i godny przyjęcia.

św. Aniela Merici