W trudnym dla wszystkich czasie epidemii, każdego dnia trwamy na modlitwie błagając Boga o miłosierdzie dla nas i całego świata, o głęboką wiarę i nadzieję dla naszych serc oraz miłość w codzienności. Zapraszamy wszystkich do duchowej z nami łączności w modlitwie, w godzinie miłosierdzia, odmawiając w Waszych domach koronkę do Bożego miłosierdzia i różaniec.
Osoby, które czują się samotne, potrzebują w tym czasie rozmowy i duchowego wsparcia, mogą dzwonić do nas - służymy taką pomocą w godz. od 10:00 do 12:30;
tel. 728-891-107
Siostry Urszulanki UR, Gdynia-Orłowo


Uroczystość Trójcy Świętej nie jest celebracją abstrakcyjnej nauki. Jest świętem Boga, który jest blisko, Boga, który jest relacją. Boga, który nie przestaje zapraszać człowieka do życia w miłości. I może właśnie tyle trzeba dziś powiedzieć: nie zdołamy ogarnąć Trójcy, ale możemy pozwolić, by Trójca ogarnęła nas.

Proście Go, uniżajcie się wobec niezmierzonej potęgi Boga.
św. Aniela Merici