logo
Aktualności

Wieczory z Maryją ON - LINE

Jeśli nie możesz wziąć udziału w rekolekcjach stacjonarnych, proponujemy Ci inne rozwiązanie. Zapraszamy na Wieczory z Maryją ON-LINE, które odbędą się w dniach 4 – 6 sierpnia 2020 roku (wtorek, środa, czwartek) o godz. 20.00.

Wystarczy zaplanować sobie wolny czas, zgłosić swoje uczestnictwo, a później już tylko połączyć się z nami i wspólnie przeżyć chwile ze Słowem Bożym i z Maryją.

Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego (Łk 1,37)

Szukasz drogi do Jezusa? Chcesz pogłębić z Nim więź? Nikt nie poprowadzi cię tak dobrze jak Maryja, która najlepiej zna ścieżki, po których chodził i wciąż chodzi Jej Syn.

Internetowe wieczory z Maryją pomogą ci również w nawiązaniu i pogłębieniu relacji z naszą najlepszą Matką Maryją. Może nie wiesz, w którą stronę masz iść, tracisz radość z życia, albo czujesz się bezradny?  Razem z tobą chcemy zwrócić się do Maryi i zawierzyć Jej twoją sytuację życiową. Jeśli powierzysz Jej swoje życie, Ona zawsze znajdzie rozwiązanie i podprowadzi Cię do Jezusa, Który jest „Drogą, Prawdą i Życiem”. ON jest sensem naszego życia.

  • Na spotkanie zapraszamy osoby pragnące pogłębić swoją wiarę, jak i wszystkich poszukujących i wątpiących.

  • Zaplanuj i zarezerwuj sobie wieczorny czas oraz dogodne miejsce na modlitwę.

  • Będzie czas na spotkanie ze Słowem Bożym i modlitwę oraz możliwość umówienia się na rozmowę indywidualną i modlitwę wstawienniczą.

  • Zgłoś się na adres stella@osu.pl, lub telefonicznie 508 681 849 - s. Stella
    (termin zgłoszeń: do 3 sierpnia)

  • Po zgłoszeniu się otrzymasz link do rekolekcji i plan.

  • Przygotuj sobie Pismo Święte i notatnik

     ZAPRASZAMY!

kliknij w zdjęcie poniżej, by zobaczyć plakat

I Niedziela Adwentu

Czuwanie to także rozpoznawanie Boga w każdej sytuacji oraz  odpowiedź człowieka na Jego oczekiwania poprzez miłość do drugiego człowieka i akceptację doświadczeń  każdego dnia.

Na dziś

Dusza czuje się wezwana
podążać jedynie tą drogą,
którą jej wyznacza Ten,
za którym tak żarliwie tęskni.

św. Maria od Wcielenia