logo
Aktualności

Wieczorne spotkania ze Słowem Bożym online na platformie Google Meet

Wielki Post jest dobrym czasem, aby bardziej zaprzyjaźnić się ze Słowem Bożym. W niedzielne wieczory  Wielkiego Postu zapraszamy Was do indywidualnego spotkania z Jezusem. Wiara umacnia się poprzez słuchanie i rozważanie Słowa. Ma ono moc dotknąć nas, przemienić i ożywić nasze życie.   

Wiara jest ze słuchania – w drodze ze Słowem Bożym i  św. Anielą

 

Początek: Niedziela, 14 lutego 2021, godz. 19:00

W kolejne  niedziele Wielkiego Postu zapraszamy na spotkania ze Słowem Bożym w godz. od 19.00 do 20.00 na platformie Google Meet.

„Nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa” (św. Hieronim). Niech te słowa  zachęcą nas do czytania i wsłuchiwania się w Ewangelię. 

W spotkaniach towarzyszyć nam będzie  św. Aniela Merici, założycielka Sióstr Urszulanek UR. Jej świadectwo życia Ewangelią może być dla nas inspiracją i pomocą w przeżywaniu codzienności z Jezusem.

Bóg chce być obecny przez swoje Słowo również w Twoim życiu.

 

Co trzeba zrobić, żeby uczestniczyć w spotkaniach

  • zgłoś się na adres: stella@osu.pl, lub telefonicznie 508 681 849 - s. Stella
  • po zgłoszeniu otrzymasz link do spotkania 

Kliknij poniżej, by zobaczyć plakat:

XI Niedziela Zwykła

Przypowieść o ziarnku gorczycy uczy, aby nie sądzić według pozorów. Bóg zawsze działa pośród nas według swojego, dla nas czasem niezrozumiałego, planu. On daje czas na dojrzewanie spraw Bożych w sercu ludzkim i prowadzi właściwą drogą do swojego królestwa, gdzie jest miejsce i schronienie dla każdego.

 

 

Na dziś

Boże jesteś moim Życiem, bo mnie wypełniasz.

św. Maria od Wcielenia