Młodych Mieszkańców Trójmiasta i okolic zapraszamy na V Urszulański Wieczór Młodych. Spotkanie odbędzie się 30 listopada 2018 r. o godz. 17.00.
Dlaczego warto wziąć w nim udział? - Odpowiadają sami Młodzi:
- Jest to radosny czas, w którym możemy spotkać się z innymi młodymi ludźmi.
- To okazja do zatrzymania i nabrania sił do nowych wyzwań.
- To czas na przemyślenie ważnych życiowych spraw i uporządkowanie ich.
- Możemy porozmawiać na ważne dla nas tematy.
- Jest dużo śpiewu i uwielbienia.
- Spotkanie z Bogiem Żywym i działającym w moim życiu.
- To miejsce, gdzie mogę zrozumieć to, w co wierzę.
- Dowiaduję się tu nowych rzeczy na temat świata, Boga i drugiego człowieka.
- Świetna atmosfera i okazja do zawiązania nowych przyjaźni.
Zapraszają s. Katarzyna Starek i s. Weronika Dryl wraz z siostrami
Siostry Urszulanki, ul. Światowida 7, Gdynia - Orłowo.


Uroczystość Trójcy Świętej nie jest celebracją abstrakcyjnej nauki. Jest świętem Boga, który jest blisko, Boga, który jest relacją. Boga, który nie przestaje zapraszać człowieka do życia w miłości. I może właśnie tyle trzeba dziś powiedzieć: nie zdołamy ogarnąć Trójcy, ale możemy pozwolić, by Trójca ogarnęła nas.

Tym więcej jest trudu i niebezpieczeństw,
im większej wartości jest przedsięwzięcie.
św. Aniela Merici