logo
Aktualności

Różańcowe Koła Ratunkowe czyli różaniec na żywo

Zapraszamy siostry urszulanki, wszystkich związanych z urszulankami, jak i tych, którzy chcą  nas poznać, członków naszych rodzin, Urszulańskie Róże Różańcowe, nasze społeczności szkolne, absolwentów, wychowanków, studentki z urszulańskich akademików i wszystkich ludzi dobrej woli, do wspólnej modlitwy online.

 

soboty, godz. 20:30 – dla młodzieży i dorosłych

poniedziałki, godz. 18:45 – „dziesiątek różańca i SPA dla serca” -  dla dzieci (wraz z rodzicami)  

Różaniec będzie transmitowany na kanale YouTube: Urszulanki Unii Rzymskiej

 

Każda najkrótsza nawet modlitwa, szczere westchnienie do Boga ma wielkie znaczenie. Nawet jedno „Zdrowaś Mario” może uratować drugiego człowieka i przybliżyć go do Boga. Można pomagać, dając komuś chleb, schronienie czy pieniądze. Można pomagać na różne sposoby. My chcemy zjednoczyć się w regularnej, cotygodniowej modlitwie i rzucać „różańcowe koła ratunkowe” na morza ludzkich serc i dusz. Chcemy zapraszać Maryję do naszych rodzin, wspólnot, szkół i miejsc pracy. Chcemy razem z Maryją uczestniczyć w dziele misji ratowania świata.

Dołącz do nas! Zarzuć swoje koło ratunkowe w czyjeś - może tonące serce?

 

Kliknij poniżej, by zobaczyć plakaty:

I Niedziela Wielkiego Postu

Dzisiejsze teksty biblijne zapraszają nas na duchową pustynię - na rekolekcje i oczyszczenie serca, aby zbliżyć się do Boga i pogłębić swoją relację z Jezusem.

Na dziś

Miejmy zawsze serca rozpalone miłością.

św. Aniela Merici