logo
Aktualności

Projekt Głębia

Zastanawiacie się, gdzie można by pójść w sytuacji, w jakiej obecnie się znajdujemy? Wyjazdy chwilowo zniknęły z horyzontu naszych możliwości, ale niezależnie od wszelkich okoliczności zewnętrznych jest możliwa podróż w głąb. Nasze własne serce, pamięć, wyobraźnia- tyle do odkrycia i to bez wychodzenia z domu (co aktualnie się liczy :D )! Jeśli ktoś chce ruszyć z miejsca, zapraszamy na ,,dzień skupienia online”. 

Proponujemy Wam krótkie spotkania online z możliwością rozmowy, krótkim wprowadzeniem do modlitwy konkretnymi fragmentami Pisma Św. oraz dzieleniem się doświadczeniem żywego Słowa. Podpowiemy, jak w domowych warunkach zorganizować sobie własne miejsce sprzyjające modlitwie, zaangażować nasze zasiedziałe ciało oraz jak wraz z Jezusem można patrzeć na szarą codzienność i odkrywać wszędzie Jego obecność. 

Czas i miejsce? To już zależy od Ciebie! Jeśli chcesz poświęcić dzień lub po prostu dłuższą chwilę na bliższe spotkanie z Bogiem i sobą samym, możesz skontaktować się z nami i ustalić odpowiadający Ci termin i formę komunikacji.

Zanurkujmy razem w codzienność!

s. Monika monikaa.plawecka@gmail.com lub profil fb https://www.facebook.com/monikaa.plawecka

s. Ania sr.anna.kalecinska@gmail.com lub profil fb https://www.facebook.com/anna.kalecinska.1

Wniebowzięcie Najświętszej Marii Panny

Uroczystość Wniebowzięcia Maryi jest naszą nadzieją. Matka Chrystusa osiągnęła już cel ostateczny – wraz z ciałem i duszą została wzięta do nieba, gdzie cieszy się wiecznym szczęściem i chwałą.

 

Na dziś

Proście Go, uniżajcie się wobec niezmierzonej potęgi Boga.

św. Aniela Merici