logo
Aktualności

"PROSZĘ SIOSTRY!" czyli...

...zaproszenie do projektu wielkopostnego, w którym możemy poprosić o 40-dniowe wstawiennictwo modlitewne jednej z naszych Sióstr. Jeśli masz jakieś intencje wypowiedziane czy niewypowiedziane albo zwyczajnie potrzebujesz, żeby w okresie Wielkiego Postu ktoś o Tobie pamiętał, wspierał Cię modlitwą - zgłoś się!

Wystarczy, że napiszesz maila lub wyślesz SMS-a w tytule wpisując: "Proszę Siostry!", możesz dodać również kilka słów o sobie i napisać w jakiej konkretnie sprawie mamy się modlić.  W wiadomości zwrotnej otrzymasz imię Siostry, która będzie o Tobie pamiętała w swojej modlitwie. 
 
Zgłoszenia:
tel: 508434834
Uroczystość Najświętszej Trójcy

Uroczystość Trójcy Świętej nie jest celebracją abstrakcyjnej nauki. Jest świętem Boga, który jest blisko, Boga, który jest relacją. Boga, który nie przestaje zapraszać człowieka do życia w miłości. I może właśnie tyle trzeba dziś powiedzieć: nie zdołamy ogarnąć Trójcy, ale możemy pozwolić, by Trójca ogarnęła nas.

Na dziś

Szukajcie najpierw Królestwa Bożego.

św. Aniela Merici