logo
Aktualności

„Idźcie i głoście światu Ewangelię” - Rekolekcje charyzmatyczno - ewangelizacyjne

W dniach 22 – 24 kwietnia 2022 roku zapraszamy do Urszulanek UR do Częstochowy na weekendową szkołę ewangelizacyjną. „Nie w słowie, lecz w mocy przejawia się królestwo Boże”. (1 Kor 4,20) 

Jest to propozycja dla tych, którzy są głodni BOGA i chcą doświadczać w swojej codzienności JEGO realnej i żywej obecności. Ponadto pragną żyć i chodzić w sferze znaków i cudów Bożych – ponieważ taka jest prawdziwa rzeczywistość chrześcijanina. Są to rekolekcje również dla tych, którzy chcą bardziej pogłębić więź z Duchem Świętym i otworzyć się na JEGO uzdrawiające działanie oraz poddać się JEGO prowadzeniu. Rekolekcje, w czasie których otrzymasz „duchową wyprawkę i narzędzia” do głoszenia Ewangelii i bycia radosnym świadkiem Jezusa Chrystusa! ZAPRASZAMY! To twoja szansa na odnowienie się w wierze i w głoszeniu Ewangelii. 

Szkołę - rekolekcje poprowadzi Wspólnota z Warszawy: „DOM w Ramionach Ojca” oraz Urszulanki UR

  • termin: 22 – 24.04. 2022
  • rozpoczęcie: 22.04. o godz. 18:30 
  • zakończenie: 24.04. po obiedzie, ok. godz. 14:00 
  • miejsce: klasztor Sióstr Urszulanek UR, Częstochowa, ul. 3 Maja 2/4
  • zapraszamy: wszystkich, którzy chcą doświadczyć mocy Ducha Świętego: młodzież studiującą i pracującą, członków wspólnot modlitewnych i ewangelizacyjnych, siostry zakonne i katechetów…
  • zgłoszenia: urszulankajana@gmail.com (lub telefonicznie 728 891 144  - do 19 kwietnia 2022!)
  • prosimy wziąć ze sobą Pismo święte i notatnik
IV Niedziela Wielkanocna

Dobry pasterz jest dla swoich owiec kochającym bratem i prawdziwym, wiernym przyjacielem. Zna każdą owcę, one go też znają i idą za jego głosem. Miedzy dobrym pasterzem a jego stadem nawiązuje się serdeczna, bliska, ciepła, przyjacielska relacja. Prawdziwy pasterz zawsze ma czas i jest do dyspozycji swojego stada we dnie i w nocy. Dobry pasterz nigdy nie zawodzi.

Na dziś

W duchowej radości
przejdźmy przez to nasze krótkie życie.

św. Aniela Merici