logo
Aktualności

Cykliczne Spotkania Biblijne

Zapraszamy na cykliczne Spotkania Biblijne – „Wpatrujmy się w Jezusa, czyli poznajmy Prawdę”. Rozważania Słowa Bożego będą prowadzone online na platformie Google Meet, w  godzinach wieczornych od 20:15 do 21:30.

 

TERMINY i TEMATY SPOTKAŃ

23-24 kwietnia – Moc Zmartwychwstania

7-8 maja – Znalazłaś łaskę u Boga

20 – 21 maja  – Duch daje Życie

24 – 25 czerwca -  Serce Jezusa – gorejące ognisko miłości

Może dociera do Ciebie zbyt wiele różnych informacji, które nie zawsze są budujące; może masz wiele autorytetów, które podziwiasz i naśladujesz, ale nie znajdujesz pokoju serca…….

Pragniemy zaproponować Ci spotkanie z autorytetem, który daje Życie i może nadać sens Twojemu życiu. Jezus, który jest Drogą, Prawdą i Życiem, może dla Ciebie już jest nieatrakcyjny i przestarzały…..

Jezus jest jedynym autorytetem, który przez swoje Słowo chce Cię doprowadzić do prawdy o Bogu i o Tobie samym. Jeśli pozwolimy Słowu Boga docierać do naszych serc, możemy poznać Oblicze pełne miłości, uzdrawiające nasze serce i otwierające nas na drugiego człowieka.

Żeby poznać Jezusa i uczynić Go swoim autorytetem trzeba patrzeć na Niego i wejść na drogę Ewangelii. To z tego źródła otrzymamy drogę życia.  Już teraz prośmy Go:

Panie, daj nam, byśmy na Ciebie patrzyli i odnaleźli w Tobie prawdziwe życie!

A potem zorganizuj swoje wieczory tak, byś mógł  poświęcić czas na spotkanie ze SŁOWEM.

ZAPRASZAMY!!!

Co trzeba zrobić, żeby uczestniczyć w Spotkaniach Biblijnych : 

  • zgłoś się na adres stellaosu28@gmail.com  lub telefonicznie 508 681 849 - s. Stella, 
  • po zgłoszeniu otrzymasz link do spotkania.
IV Niedziela Wielkanocna

Dobry pasterz jest dla swoich owiec kochającym bratem i prawdziwym, wiernym przyjacielem. Zna każdą owcę, one go też znają i idą za jego głosem. Miedzy dobrym pasterzem a jego stadem nawiązuje się serdeczna, bliska, ciepła, przyjacielska relacja. Prawdziwy pasterz zawsze ma czas i jest do dyspozycji swojego stada we dnie i w nocy. Dobry pasterz nigdy nie zawodzi.

Na dziś

Nie traćcie ducha.

św. Aniela Merici