logo
Aktualności

Brawa dla szkoły krakowskiej

Nasza szkoła w Krakowie zajęła 2. miejsce w rankingu szkół podstawowych.

Ranking szkół podstawowych 2020 przeprowadzony przez portal WaszaEdukacja.pl został przygotowany na podstawie danych uzyskanych od Centralnej Komisji Edukacyjnej oraz Okręgowych Komisji Edukacyjnych.

W rankingu – czytamy na stronie  waszaedukacja.pl - uwzględniliśmy szkoły podstawowe z osiemnastu miast wojewódzkich.

W rankingu maksymalnie uzyskać można było 100 punktów, a trzy najlepsze szkoły z danego miasta otrzymały złoty, srebrny lub brązowy order za odpowiednio pierwsze, drugie lub trzecie miejsce na podium. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z rankingu szkół podstawowych 2020!

Poniżej przedstawiamy Państwu dziesięć najlepszych szkół podstawowych 2020, wybranych spośród osiemnastu miast wojewódzkich w Polsce:

  1. SP Zakonu Pijarów im. ks. Stanisława Konarskiego - 88.911 punktów
  2. SP nr 159 Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej - 85.581 punktów
  3. SP nr 389 im. Stefana Starzyńskiego - 85.581 punktów

Jest to sukces naszych nauczycieli i uczniów zdających w zeszłym roku sprawdzian ósmoklasisty! 

Dziękujemy nauczycielom za ich ogromną pracę, która zaowocowała tak wspaniałym wynikiem. Gratulujemy naszym absolwentom, a tegorocznym ósmoklasistom naszej szkoły życzymy powodzenia na egzaminie i ... pierwszego miejsca!

III Niedziela Wielkanocna

Słowa i łamanie chleba połączyły dwóch uczniów wracających z Emaus z apostołami w Jerozolimie. Uczniowie z Emaus opowiadają o spotkaniu z Jezusem Zmartwychwstałym, którego rozpoznali przy łamaniu chleba. 

Na dziś

Wiernie i radośnie
trwajcie w rozpoczętym dziele.

św. Aniela Merici